42 درصد افزایش سود خالص در بهار IGI

42 درصد افزایش سود خالص در بهار IGI

با وجود این که شیوع ویروس کویید 19 و ابهامات نرخ ارز ناشی از فضای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و مذاکرات فصل اخیر برجام ، تاثیر بسیار زیادی بر مبادلات تجاری بین المللی و واردات کالا به کشور داشت اما شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری موفق شد در بهار امسال افزایش 42 درصدی سود خالص را نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین، حمید محمودی با اشاره به اهمیت قابل توجه راهبردهای شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی و سیتا گفت: فعالیت های شرکت معطوف به حوزه واردات و تجارت بین المللی ایران است که با شیوع بیماری فراگیر، حوزه خدمات و بازرگانی بین الملل آسیب زیادی دید. با این حال عملکرد شرکت  IGIمناسب بود و این شرکت توانست نسبت به سه ماهه سال گذشته عملکرد به مراتب بهتری ارئه دهد.

مدیرعامل شرکت بازرسی کالای تجاری افزود: این شرکت موفق شد به سود خالص 6 میلیارد تومانی در سه ماهه نخست سال جاری دست یابد که این رقم حاکی از رشد 42 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

وی همچنین به دریافت پروانه صحه گذاری و ممیزی از کارخانجات (GMP) و دریافت گواهینامه های قابل عرضه در عرصه بین المللی از سازمان غذا و دارو و پژوهشگاه سازمان ملی استاندارد و سازمان دامپزشکی و سازمان گیاه پزشکی و … به منظور توسعه فعالیتها اشاره کرد و گفت: در شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری (IGI) گواهینامه صلاحیت ایمنی کار ، صلاحیت پیمانکاری و گواهینامه ISO17025 DAAKS  در همین دوره اخذ شده است.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری می باشد.

سیم بکسل